KONST / Litografier / Färglitografi 13062147
nr 1306 2147
Kejsar Calle Sunesson
(f. 1926), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 227/275. Motivet: 48x57cm
Kejsar Calle Sunesson, svensk bildkonstnär född 1926.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 februari 2020
kl 20:45:19
10/2 20:12:11
Kejsar Calle Sunesson
Läs mer om Kejsar Calle Sunesson